Za upit lux stanova Beograd pronađeno 461 oglasa

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Lux stan 104m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više

178.160€ (1 713 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.0, 47,19m2, terasa, II/3, grejanje: podno na struju, inverter klima. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija:... više

165.165€ (3 514 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova