Za upit jednoiposoban stan Beograd pronađeno 83 oglasa

U naselju Medak 2 ID#5714

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 28m2 + terasa 7m2

Lion, Zvezdara, Beograd

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra... više

119.000€ (4 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 7/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

107.180€ (3 152 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn, 43m2

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više

173.000€ (4 023 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/6 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska, 30m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Izuzetan stan u novogradnji, Jakovo

Jakovo, Surčin, Beograd

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen.... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Savski venac, Durmitorska, renovirano, 48m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv... više

205.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • vp/6 spratova

Vukov spomenik, Kraljice Marije, 39m2, 1.5, uknj.

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva... više

160.000€ (4 102 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/1 spratova