Za upit do 300000 pronađeno 8373 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 92450€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100852 CENA 92.450e + PDV + 3% agencijska provizija. Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

92.450€ (2 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog dupleks stana Novi Sad – Sajam | 100m2, garaža uključena,

Sajmište, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža:... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

127.000€ (2 953 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane... više

197.657€ (2 600 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Grbavica, odlična lokacija u urbanom delu grada,

Grbavica, Novi Sad

Bez provizije za kupca Prodaja stanova Novi Sad – Grbavica, u urbanom i atraktivnom delu grada, u blizini centra Novog Sada, TC Promenade,... više

159.958€ (3 554 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 41m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina... više

40.000€ (975 €/m²)

  • 41m²
  • .sprat

Njiva do glavnog puta Paraćin - Čepure

Dankovo, Paraćin

Na prodaju poljoprivredno zemljište do glavnog puta Paraćin -Čepure pogodna za razne delatnosti. Front do puta 25m.Moguće priključenje struje... više

24.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

104.610€ (1 660 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

Poljoprivredno zemljište od 266a u Siokovcu

Siokovac, Okolina, Jagodina

Poljoprivredno zemljište od 266a od toga je 41a pod panjevima jer je nekada bila šuma i nije obradivo zemljište. Sa dve strane njive postoji... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²