Za upit do 300000 pronađeno 8370 oglasa

Građevinsko zemljište/Rit

Rit, Jagodina

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem više

28.000€ (3 €/m²)

  • 9287m²

Prodaja, Šuma, Jagodina, Lipar

Lipar, Jagodina

Posečena šuma više

16.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Jagodina, Okolina, Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Odličan plac u blizini naplatne rampe. više

88.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Plac, Jagodina, Štipljanski put

Štipljanski put, Jagodina

Vise parcela koje su jedna do druge i ukupno je 60ari.Moze i svaka parcela posebno da se kupi,za sve u kompletu cena dogovor. više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC SREMSKI KARLOVCI, 85370€

Banstol, Sremski Karlovci

više

85.370€ (56 €/m²)

  • 1507m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 91800€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102464 - CENA 91.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

91.800€ (2 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Barajevo, Vranić, Karađorđeva, Zemljište, 10000ari, 70000 EUR

Vranić, Beograd

Zemljište u građevinskoj zoni, 100 metara od Ibarske magistrale, asfalt, struja, voda do samog placa. Mogućnost kupovine i manje parcele. GREJANJE... više

70.000€ (7 €/m²)

  • 10000m²

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

Sremska Kamenica, Popovica - Nov trosoban stan ID#1000860

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Izdavajamo iz ponude nov, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u luksuznom naselju sa bazenima. Na... više

173.300€ (2 310 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/3 spratova

Sremski Karlovci, Ešikovac - Plac ID#7000071

Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više

206.000€ (61 €/m²)

  • 3371m²

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

111.912€ (2 869 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova