Za upit do 300000 pronađeno 8370 oglasa

Plac u Mijatovcu na lepom mestu!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Na lepom mestu ka Moravi, prodajemo plac pravilnog oblika, sa priključkom za vodu. Informacije: 064/8312-081 064/8312-064 Posetite nas:... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 52.53 m², PK, Obrenovac - 69.339€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

69.339€ (1 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • Potkrovlje.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 231451€

Podbara, Novi Sad

Podbara, novogradnja, odličan četvorosoban, useljiv, povrat PDV. Blizina centra. Agencijska oznaka stana 1102430, Novi Sad, Podbara. Cena 231451... više

231.451€ (2 660 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 276150€

Podbara, Novi Sad

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija... više

276.150€ (2 655 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 214774€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102363 - CENA 214.774 -NEMA PDV-A + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA-- Prodaje se lep četvorosoban stan, u urbanoj vili, na Telepu... više

214.774€ (2 309 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 132600€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 11022223 - Cena je 132 600e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u Centru Veternika. Stan se sastoji iz prostanog... više

132.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 140600€

*veternik*, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101062 - Cena je 140 600 + agencijska provizija 3%. Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz... više

140.600€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Batajnica, Put za Novu Pazovu, Zemljište, 11400ari, 295000 EUR

Batajnica, Beograd

Poljoprivredno zemljište, dimenzije 330m x30 m, prilaz put širine 4m. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 66420. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

295.000€ (25 €/m²)

  • 11400m²

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića, Zemljište, 8100ari, 110000 EUR

Barajevo, Beograd

Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Nalazi se na tri katastarske parcele uz... više

110.000€ (13 €/m²)

  • 8100m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 0.5, 30m2, 75900 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

75.900€ (2 530 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERA

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Obrenovac, Devet Jugovića, 10, 39 ari placa ID#1650

Obrenovac, Obrenovac, Beograd

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan,... više

61.000€ 0 €/m²)

  • 0m²