Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I... više
280.000€ (3 373 €/m²)
Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori,... više
320.000€ (2 000 €/m²)
Vašarište, Jagodina
Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više
119.669€ (1 259 €/m²)
Vašarište, Jagodina
99.946€ (1 298 €/m²)
Vašarište, Jagodina
99.018€ (1 285 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više
450.000€ (4 017 €/m²)
Centar, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Milosa, 6.0, 203 m2 sa 3 mala balkona, I od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor,... više
855.000€ (4 211 €/m²)
Popovica, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više
499.000€ (2 756 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više
103.950€ (2 211 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više
253.000€ (2 200 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više
110.000€ (1 341 €/m²)
Obrenovac, Beograd
Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više
115.000€ (1 691 €/m²)