Za upit dgkanal inr s pronađeno 7116 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Slana Bara, Novi Sad

165.547€ (2 043 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Slana Bara, Novi Sad

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC DUSANOVAC 245m2 , 3T , 735000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 245.09 m2 sa 3 terase, PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

735.000€ (3 000 €/m²)

  • 245m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

Cara Uroša, lokal u prizemlju, 38m2

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol, Cara Uroša, lokal u prizemlju, uknjižen na 38m2, sa izlogom od 6m2, okrenutim prema ulici. Kompletno i kvalitetno... više

200.000€ (5 263 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona, 37m2

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona 2.0, 37m2 + lođa 10m2, PR/5, EG, telefon, interfon Prodaje se kompletno renoviran stan... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 110958 -CENA 138.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan, potpuno namešten dvosoban stan kod Socijalnog . Stan... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Popovica, Artiljevo, 10a, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127082, uknjizen. Prodaje se POPOVICA - GRADJEVINSKI PLAC, 1100 m2. Novi Sad se vidi u celosti. Za investitore ili fizicka lica.... više

110.000€ (110 €/m²)

  • 1000m²

MLADENOVAC MLADENOVAC 1300m2 , 29900e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mladenovac mesto, Bozidara Hajduk Veljkovica, plac od 13 ari, uknjizen na 1 280 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena... više

29.900€ (23 €/m²)

  • 1300m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

160.116€ (1 323 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 5/5 spratova