Za upit dgkanal inr s pronađeno 7117 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

119.680€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

160.220€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan... više

97.960€ (1 781 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja četvorosobnog stana Novi Sad – Delux novogradnja 101m2 zakupac, odli

Salajka, Novi Sad

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten... više

339.000€ (3 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Impozantna nekretnina, centar Kragujevca - vila, površine 302 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više

279.000€ (923 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, r

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran... više

206.000€ (3 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja Sokobanja-Lamela 2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve... više

62.000€ (1 550 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja Sokobanja-Lamela 2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

70.000€ (1 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Luksuzna garsonjera 36 m² – bazen, kompletno nameštena, idealna lokacija

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima.... više

52.500€ (1 458 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 5/7 spratova