Za upit dgkanal inr s pronađeno 7116 oglasa

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 75m2, 255880 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv.Mogućnost... više

255.880€ (3 411 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Stan u Kuci 88m2

Apelovac, Palilula, Niš

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

77.350€ (878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Zemun, Autoput za Zagreb, Kralja Petra I Karađorđevića, Zemljište, 17300ari

Autoput Za Zagreb, Beograd

Izuzetan plac od 17.230 m2 u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini Autoputa za Zagreb i naplatne rampe Šimanovci. Plac se sastoji od dve... više

1.750.000€ (101 €/m²)

  • 17300m²

Plac 43 ara, Piroman, Obrenovac - 26.000€

Piroman, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac ukupne površine 43 ara, koji se sastoji od tri parcele. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što ga čini lako dostupnim... više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Petlovo brdo, Kružni put Kijevo, 19a, 950000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 128545, uknjizen, plac. Usvojen Regulacioni plan. Dozvoljena gradnja. Formirana parcela. Maksimalni indeks zauzetosti 40%,... više

950.000€ (500 €/m²)

  • 1900m²

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

80.930€ (1 973 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 3/4 spratova

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 1.0, 27m2, 61485EUR

Brzeće, Kopaonik

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi... više

61.485€ (2 277 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Savamala, razrađen lokal 310m2,

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Razrađen lokal 310m2 na 3 nivoa, kompletno opremljen sa nameštajem i inventarom, odlična lokacija u Karađorđevoj ulici. Prodaje se kompletan... više

499.700€ (1 611 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Kej, Episkopa Visarjona, 1.5, 42m2, 155000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 132221, IV/, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican kompletno renoviran dvosoban stan na Keju. Sastoji se od dnevnog boravka... više

155.000€ (3 690 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Hala, Surdulica

Surdulica, Surdulica, Surdulica

Na prodaju hala u Surdulici u industriskoj zoni Belo Polje. Hala se nalazi u prizemlju sa posebnim ulazom površine 616 m2. Osnova hale je 50x11.5m... više

50.000€ (81 €/m²)

  • 616m²
  • Prizemlje

Dvoiposobna kuća NOVI SAD, 103000€

Kamenjar, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090361 Na prodaju vikend kuća koja se nalazi na Kamenjaru u oazi mira. Kuća je okružena zelenilom. U prizemlju kuće je kuhinja... više

103.000€ (1 471 €/m²)

  • 70m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145600€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili. Agencijska oznaka stana 1100582,<div>&nbsp;CENA 145600e + 3% agencijska provizija. obavezna kupovina... više

145.600€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova