Za upit dgkanal inr s pronađeno 7116 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102291. CENA 200.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban, delimično namešten stan na Detelinari. Stan ima... više

190.000€ (3 064 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 74000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila.... više

74.000€ (2 242 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 6/7 spratova

Novi Beograd, Dr Ivana Ribara, Dr Ivana Ribara , 2.0, 58m2, 190000EUR

Novi Beograd, Beograd

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna... više

190.000€ (3 275 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 5/7 spratova

Babe, plac do glavnog puta sa gradjevinskom dozvolom ID#1199463

Babe, Sopot, Beograd

Babe, plac do glavnog puta sa građevinskom dozvolom U Babama do glavne ulice, na prodaju plac - gradjevinsko zemljište, površine 923m2. Direktan... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja na Panteleju, 1.5, 43.99 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa... više

81.380€ (1 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 55m2, 227733 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

227.733€ (4 140 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 41m2

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

2.0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 46.16 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

87.705€ (1 906 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju dvosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u... više

79.050€ (1 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Gr

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje