Za upit dgkanal inr s pronađeno 7116 oglasa

Stan u izgradnji, 62 m² – Rvati (Obrenovac) - 99.200€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Dvoiposoban | 2. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se dvoiposoban stan površine 62 m², u okviru novog stambeno-poslovnog objekta... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 23 70m2 , 242000e

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon,... više

242.000€ (3 457 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 15.sprat

Na prodaju apartman na Kopaoniku, površine 27 m2

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku, površine 27 m2, u potkrovlju zgrade nove gradnje. Po strukturi garsonjera koja je uknjižena na vlasnika, opremljena... više

53.900€ (1 996 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Plac u Vrnjačkoj Banji, 43,55 ara

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata... više

128.900€ (29 €/m²)

  • 4355m²

Surčin, Jakovo - Boljevačka, plac 103.66 ari

Jakovo, Surčin, Beograd

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103.66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika,... više

787.816€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 70m2, 259000 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

259.000€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 2/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101744 - CENA 138.000 + 3 % agencijske provizije. Veoma lep, kompletno namešten dvosoban stan na Novoj Detelinari, u... više

138.000€ (2 816 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/3 spratova

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 71000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100925 - Cena stana 71,000+ 3% agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Podbari , na atraktivnoj i mirnoj... više

71.000€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 55000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Plac, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrežini, pravougaonog oblika, nalazi se iza firme Put-Inženjering. Površina placa je 1106 m2,... više

44.200€ (39 €/m²)

  • 1106m²