Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Na prodaju građevinski plac u industrijskoj zoni – idealna lokacija za poslo

Aleksinački Rudnik, Okolina, Aleksinac

Prodaje se građevinski plac u industrijskoj zoni, idealan za izgradnju proizvodnih hala, magacina, logističkih centara ili drugih komercijalnih... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja moderne hale 1201 m² u industrijskoj zoni Kudeljarski Nasip – Panče

Kudeljarski Nasip, Pančevo

U srcu industrijske zone Kudeljarski Nasip u Pančevu, prodaje se moderna, legalizovana hala ukupne površine 1201 m², uz pripadajući plac od... više

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat

Na prodaju dva placa ukupne površine 2742m2 u blizini Mašinske industrije

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dva placa u blizini Mašinske industrije, ukupna površina je 2742m2, gradsko građevinsko zemljište. Moguć je prilaz kolima, struja... više

70.700€ (25 €/m²)

  • 2742m²

Industriski kompleks Žitorađa

Žitorađa, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju industriski kompleks u Žitorađi na placu od 1.86 ha. Kompleks se sastoji od 15 objekata koju su infrastrukturno povezani (put, voda,... više

1.700.000€ (182 €/m²)

  • 9300m²
  • Prizemlje

Na prodaju zemljište -industrijska zona

Zmič, Paraćin

-Moguće priključenje vode,struje -Parcela do samog auto-puta -Moguće spajanje u veću parcelu više

288.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u Industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Hala 800m2 (u nastavku u prizemlju, metalna konstrukcija, zidana, razvedena struja, 5 metra visina plafona) + prodajni prostor 120m2 (prizemlje)... više

1.200.000€ (1 000 €/m²)

  • 1200m²
  • /3 spratova

Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3334m²

VRACAR VRACAR 121m2 , L , 650000e

Vracar, Vracar, Beograd

Odličan 3.0 stan u novogradnji, sa dva garažna mesta, po ceni od 30.000 EUR (po garažnom mestu). Stan se prodaje kompletno namešten. Sva oprema... više

650.000€ (5 371 €/m²)

  • 3 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

Braće Jerković, odličan stan 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više

130.000€ (2 765 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/7 spratova

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

U PONUDI PLAC OD 116,23 ari 72.100 eura

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Hala sa kancelarijskim prostorom 600 m2 cena 620.000€

Industrijska zona, Kragujevac

Prodaje se hala sa izdvojenim kancelarijama na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni u Kragujevcu. Objekat je ukupne površine 600 m² i predstavlja... više

620.000€ (1 033 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat