Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 2709 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 2709 m2 i sastoji se od dve parcele. Nalazi... više

55.000€ (20 €/m²)

  • 2709m²

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 372m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 372m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog... više

4.000€ (10 €/m²)

  • 372m²

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 1168m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 1168m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta,... više

11.000€ (9 €/m²)

  • 1168m²

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 1608m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 1608m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta,... više

11.000€ (6 €/m²)

  • 1608m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Alibegovac, 40a, 300000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115386, uknjizen. Prodajem dva placa na Alibegovcu . Plac od 3527m2 i plac od 411m2 . Pored placeva struja, voda a ni gas nije... više

300.000€ (75 €/m²)

  • 4000m²

Palilula, Višnjička Banja, Dečja, 5.0, 135m2, 297000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128126, II/II, dupleks, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Fantastican... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Altina, Akira Kurosave, 5.0, 3400m2, 2500000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 120253, uknjizen, parking, ugostiteljski objekat. Prodaje se Resort u Zemunu na prostoru od 3400m2. Predstavlja odlicnu investiciju,... više

2.500.000€ (735 €/m²)

  • 3400m²

Plac, Suvi Do, 2720 m2

Suvi do, Palilula, Niš

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi... više

50.000€ (18 €/m²)

  • 2720m²

Zvezdara, Đeram pijaca, Đakovačka, 2.0, 37m2, 114000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Dvosoban stan u zgradi starije gradnje, na odličnoj lokaciji i dobre spratnosti. Stan je dobar kako kao investicija za izdavanje, tako i za... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Rakovica, Miljakovac, Avrama Levića, Zemljište, 986ari, 105000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište u Rakovici - Sunčani breg, u zoni predviđenoj za kolektivnu stambenu izgradnju u otvorenim stambenim blokovima.... više

105.000€ (106 €/m²)

  • 986m²

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska, 171m2+60m2

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor... više

690.000€ (4 035 €/m²)

  • 171m²
  • Prizemlje/7 spratova

Čukarica, Čukarička padina, Endija Vorhola, 2.0, 47m2, 174000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 8/10 spratova