Za upit dgkanal inr s pronađeno 7112 oglasa

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Prelep stan u prizemlju porodične zgrade, 80m2, kompletno renoviran, Donji Kom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za... više

103.000€ (1 287 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Klisa, Rimski Šančevi, 84a, 675520EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132215, uknjizen. Prodaja - GRADJEVINSKO zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 8444 m², u blizini... više

675.520€ (80 €/m²)

  • 8400m²

Prostran duplex stan – 122 m², Obrenovac (naselje Dudovi) - 250.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više

250.000€ (2 049 €/m²)

  • soba
  • 122m²
  • 3.sprat

Palilula, Profesorska kolonija - Ilirska, 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/2 spratova

Plac, Prodaja, Boleč, Smederevski put, 120, 57 ari ID#1359

Boleč, Grocka, Beograd

U Boleču,uz Smederevski put,na veoma atraktivnoj lokaciji,imamo u ponudii na prodaju plac za više namena,površine 120,57ari. Plac je pogodan... više

504.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šabac, Majur - Magazinovača, 250.66ari

Majur, Okolina, Šabac

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo... više

1.500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor, Centar, , 1.0, 31m2, 55000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na... više

55.000€ (1 774 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju 2-etažna kuća - 64m2- Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju plac sa dvoetažnom kućom – Sremska Kamenica, odlična lokacija, pogled na grad Na prodaju plac površine 11 ari sa dvoetažnom kućom... više

147.900€ (2 310 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

MLADENOVAC MLADENOVAC 16400m2 , 196800e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Jagnjilo, Mihaila Badzaka, plac od 164 ari, uknjizen na 16 395 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena konverzija. Plac... više

196.800€ (12 €/m²)

  • 16400m²

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova