Za upit dgkanal inr s pronađeno 7112 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

221.500€ (2 307 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

117.940€ (2 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Veća parcela 117 ari za višenamensku izgradnju

Širi centar, Lapovo

Kompletna parcela je jedinstvena celina koja se sastoji iz nekoliko manjih parcela istog vlasnika, privatna je svojina 1/1, što daje mogućnost... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ, 85.52 ara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ plac, 85.52 ara Na 15 km od Beograda, 4 km od petlje auto-puta u Dobanovcima, u ponudi je zemljište u građevinskom... više

255.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Cvetni Trg - Svetozara Markovića 44m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više

185.000€ (4 204 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska, 82m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3.0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Klisa, Sentandrejski put, 22a, 450000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. gradjevinski plac povrsine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog... više

450.000€ (204 €/m²)

  • 2200m²

Prodaja placa sa započetom halom u Kragujevcu – 80 ari, poslovni prostor, od

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju plac površine 80 ari na atraktivnoj poslovnoj lokaciji u Kragujevcu, u neposrednoj blizini značajnih infrastrukturnih i tehnoloških... više

950.000€ (118 €/m²)

  • 8000m²

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova