Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Investiciona prilika, Krunski venac, s parking mestom!

Krunski venac, Vračar, Beograd

Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i pruža odličnu priliku za kompletno renoviranje prema Vašim željama. Dvostrano je orijentisan... više

250.000€ (4 464 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/6 spratova

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska, 240m2 - KUCA SA POGLEDOM NA DUNAV

Stari Slankamen, Okolina, Inđija

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska kuća, 240m2, terasa, grejanje na struju, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 10.33 ara Komforna... više

150.000€ (625 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Luksuzan dom i sigurna investicija – 181 m² sa velikim potencijalom

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • 2/2 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

Prodaja stanova Inđija – Dvosoban stan 52m², novogradnja, Dunavska, podno g

Inđija

Prodaja stanova Inđija – u ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan površine 52m², smešten u novogradnji iz 2026. godine, u Dunavskoj ulici,... više

101.765€ (1 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • vp.sprat

ŽIVOT IZ BAJKE I INVESTICIJA IZ SNOVA – SVE U JEDNOM!

Đurđevo brdo, Jagodina

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost.... više

385.000€ (1 750 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

EKSKLUZIVNA PONUDA – Plac za investitore u srcu Ribarske Banje

Ribarska Banja, Okolina, Kruševac

Prodaje se izuzetan građevinski plac u jednoj od najposećenijih i najrazvijenijih banjskih destinacija u Srbiji – Ribarskoj Banji. Plac se nalazi... više

73.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kragujevac, industrijska zona - građevinsko zemljište 7611 m2, sa priključci

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju... više

950.000€ (124 €/m²)

  • 7611m²

Plac za gradnju, industrijska zona Sever, kod Aerodroma 5368m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Sever, kod Aerodroma, blizu Autoputa. Do placa vodi lokalna... više

250.000€ (46 €/m²)

  • 5368m²

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Funkcionalni stanovi za parove (47–60 m²) Dnevna soba sa... više

138.674€ (2 350 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Porodični stanovi (64–89 m²) Više spavaćih soba, prostrana... više

206.072€ (2 368 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4/5 spratova