Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Alonski stan u srcu Palilule – 85 m² + terasa + podrum 37 m² + 20m2 tavaska

Palilula, Niš

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na... više

154.000€ (1 711 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina, 74m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2.0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma... više

310.000€ (4 189 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • 3/4 spratova

Prodaja poslovne zgrade - Vidovdansko naselje, Novi Sad - 500m2, plac 650m2

Vidovdansko naselje, Novi Sad

Prodaje se stambeno-poslovna zgrada u Novom Sadu, naselje Vidovdansko naselje, ukupne neto površine 500 m², koja se nalazi na placu površine... više

765.000€ (1 530 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Voždovac, Kumodraž - Prolećna 15 ari

Kumodraž , Voždovac, Beograd

Plac, 15 ari, voda, struja, uknjižen Kumodraž je deo opštine Voždovac koji se prostire dužinom ulice Vojvode Stepe počev od Farmaceutskog fakulteta... više

155.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 75m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više

215.000€ (2 866 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari Grad, Dorćol - Cara Uroša 38m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 38m2, lokal, PR/4, očuvan, adaptibilan, klima, izlog Prostor se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu ulice Cara Uroša. Ova epicentralna... više

200.000€ (5 263 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Adice – četvorosoban stan 78m2, nov, namešten, par

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više

163.200€ (2 092 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Dorćol - Dositejeva 50m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poslovni kompleks, Leskovac 5500 m2, plac 3 ha

Bobište, Leskovac, Leskovac

Na prodaju poslovni kompleks na površini od 3 ha. Nalazi se na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni na 2 km od centra Leskovca, sa kojim je... više

2.900.000€ (527 €/m²)

  • 5500m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 62m2

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/10 spratova

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 71m2 , 170000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv,... više

170.000€ (2 394 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje