Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 43m2, 133610EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129718, II/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

133.610€ (3 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 4.0, 97m2, 276991EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129724, PK/, u izgradnji. Na prodaju cetverosoban stan 96,85m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

276.991€ (2 855 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²

Kuća 106 m2, 5 ari, Obrenovac (NAMEŠTENA) 150.000€

Obrenovac, Beograd

Na prodaju prizemna kuća od 106 m², plac od 5 ari, na odličnoj lokaciji u Obrenovcu. Kuća ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,... više

150.000€ (1 415 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Poljoprivedno zemljište 20 ari, Stubline - 14.000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju LUX apartman na Kopaoniku 30 m2. Sastoj...

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju LUX apartman na Kopaoniku 30 m2. Sastoji se od hodnika, jedinstvene prostorije, koja ima funkciju spavaće sobe sa dnevnim boravkom... više

70.000€ (2 333 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129750, I/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

182.050€ (2 758 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129752, III/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

182.050€ (2 758 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 65m2, 177705EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129747, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

177.705€ (2 733 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 41m2, 117803EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129746, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

117.803€ (2 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 3.0, 60m2, 184677EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129728, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan 59,96m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je izuzetno pouzdan i kvalitetan... više

184.677€ (3 077 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova