Za upit dgkanal inr s pronađeno 7110 oglasa

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

110.725€ (1 272 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • 7/8 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 110m2 , 2T , 498000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

498.000€ (4 527 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4.0, 160m2, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128512, klima, terasa, uknjizen, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2.... više

450.000€ (2 812 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

384.000€ (3 764 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova

LUKSUZAN STAN SA PRIVATNIM DVORIŠTEM – NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI U V

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan stan u savremenoj zgradi vrhunskog kvaliteta, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. Ova nekretnina... više

71.800€ (1 889 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/3 spratova

KUĆA! KULA!

Kula

Na prodaju je prelepa kuća čvrste gradnje u mirnom delu Gornjeg Grada u Kuli, građena od kvalitetne cigle koja osigurava dugotrajnost i udobnost.... više

72.100€ (198 €/m²)

  • 364m²
  • .sprat

Kompletno renoviran i funkcionalan stan u centru grada – odmah useljiv

Centar, Crveni Krst, Niš

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje.... više

138.000€ (2 653 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/15 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 1.0, 24m2, 70100EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Zarkovu. Na dosta prometnom mestu.... više

70.100€ (2 920 €/m²)

  • 24m²

Batajnica - Klin, 53, 07 ari, uknjižen ID#1556

Batajnica, Zemun, Beograd

Na prodaju plac uknjižen kao poljoprivredno zemljište, površine 53.07 ari. Prodaje se kao celina sa drugim placem površine 54.09 ari. Odlična... više

212.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pančevo, Gornji grad Margita, Knićaninova, 11a, 500000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 119131, plac. Dobar dan Nela, nismo se odavno culi. Posto prodaja za kes tesko ide, mi Ponuda investitorima: Plac od 11 ari... više

500.000€ (454 €/m²)

  • 1100m²

Voždovac, Lekino brdo, , 5.0, 370m2, 547000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101835, telefon, uknjizen, parking, poslovna zgrada. **Poslovni objekat na Lekinom brdu** Na prodaju je jednospratni poslovni... više

547.000€ (1 478 €/m²)

  • 370m²