Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Prodaje se plac u Ravnom Gaju

Knić, Knić, Knić

Prodaje se plac u Ravnom Gaju površine 1,2 hektara po ceni od 40 000 eura. Plac se nalazi na glavnom putu,na građevinskom zemljištu. Ovo je... više

40.000€ (3 €/m²)

  • 12673m²

Rupčine, Stari Lanci, Vodovodska II deo, 6, 14 ari ID#1620

Rupčine, Čukarica, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sprat u kući, 75 m2, Duvanište

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i... više

130.000€ (1 733 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/2 spratova

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

224.000€ (4 072 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Surčin, Dobanovci, , 161a, 435000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 98826, uknjizen, plac. U zapadnom delu Dobanovackog atara se nalazi zemljiste , na petsto metara od asvalta i svih prikljucaka... više

435.000€ (27 €/m²)

  • 16100m²

Građevinski plac 25 ari, Barič, Obrenovac – 30.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 25 ari, pravilnog oblika, smešten je na lepom i mirnom mestu - idealan za izgradnju porodične kuće ili... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Vukov Spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 595000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124760, I/IV, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja, fasada dobra, parking, ostava, pogodan za pp, deljiv. Funkcionalan i... više

595.000€ (4 407 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Centar, Karamatina, Kuća, 304m2, 670000 EUR

Centar, Beograd

Kvalitetno renovirana kuća u nizu, na odličnoj lokaciji, u samom centru Zemuna. Kuća je komforna i veoma funkcionalna, a sastoji se od tri zasebne... više

670.000€ (2 203 €/m²)

  • 304m²

Kuća 88m2, plac 6.68 ari – Baljevac, opština Obrenovac - 68.000€

Baljevac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Baljevcu površine 88m2, upisana na 28m2. Struktura: Prizemlje se sastoji od trpezarije i kuhinje, kupatila, nastrešnice za... više

68.000€ (772 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Prodaja stanova Temerin – dvosoban stan 53m2 novogradnja parking odlična lok

Temerin

Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju... više

91.670€ (1 729 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. N...

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra. Plac je gradsko građevinsko... više

190.800€ (123 €/m²)

  • 1545m²

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića, 90m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 6/8 spratova