Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara - Odličan jednoiposoban stan ID#1001136

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više

149.350€ (2 987 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Vrhunac luksuza koji ne sme da se ispusti

Telep, Novi Sad

Želite da živite na mirnoj lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada. Na lokaciji koja ima u blizini vrtić, školu, lako se stiže... više

410.660€ (3 393 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 3.0, 100m2, 230000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 6/6 spratova

Lokal u centru grada u novijoj zgradi

Centar, Jagodina

Izvanredan lokal na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, površine 46 m². Lokal je kompletno sređen i spreman za upotrebu. Idealna prilika... više

59.000€ (1 282 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaje se plac u Ravnom Gaju

Knić, Knić, Knić

Prodaje se plac u Ravnom Gaju površine 1,2 hektara po ceni od 40 000 eura. Plac se nalazi na glavnom putu,na građevinskom zemljištu. Ovo je... više

40.000€ (3 €/m²)

  • 12673m²

Sopot, Ralja, Zmaj Jovina , 40a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119678, struja, uknjizen. Prodaje se 40 ari koji je trenutno deo velike parcele. Obaveze prodavca je da uradi preparcelaciju,kako... više

80.000€ (20 €/m²)

  • 4000m²

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. N...

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra. Plac je gradsko građevinsko... više

190.800€ (123 €/m²)

  • 1545m²

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića, 90m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 6/8 spratova

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plad 6 ari

Gradska Lokacija, Ruma

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari.... više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Irig, Vrdnik, , 2.0, 82m2, 79000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

79.000€ (963 €/m²)

  • 82m²

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova