Soko banja, Soko Banja, Sokobanja
Na prodaju kuća u naselju koje se nalazi na par kilometara od Soko Banje. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, s obzirom... više
87.000€ (414 €/m²)
Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju lokal od 58m2 na Maloj Vagi.Lokal je u objektu stare gradnje pored same ulice, kod ambulante br.2. Za sve informacije i razgledanje... više
40.000€ (689 €/m²)
Dobanovci, Surčin, Beograd
Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više
160.000€ (1 454 €/m²)
Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš
U ponudi odličan plac u vikend naselju na putu iz Matejevca ka Kamenici. Odlična investicija sa velikim potencijalom za izgradnju.... Sastoji... više
35.000€ (11 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više
149.350€ (2 987 €/m²)
Donje Vlase, Palilula, Niš
Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više
50.000€ (185 €/m²)
Pirot, Pirot, Pirot
Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom... više
71.500€ (357 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
Niš, Medijana - Čair, Gradska bolnica, prodaje se odličan 1.5 stan, 36m2, na 13. spratu od 13. u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više
82.400€ (2 288 €/m²)
Centar, Sombor
Prodaje se SALONSKI STAN od 129m2 na izuzetno lepoj lokaciji. Stilizovan stan ima svoj poseban ulaz sa stepeništem, predsoblje, kupatilo, veliki... više
159.700€ (1 237 €/m²)
Srebrno Jezero, Veliko Gradište
Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja,... više
80.000€ (307 €/m²)
Vranje
Prodaje se poslovni prostor u BID zoni, u tržnom centru u samom centru grada. Površina prostora je 48m2, nalazi se u nivou podrumu. CENA:... više
75.000€ (1 562 €/m²)
Rakitovo, Okolina, Jagodina
Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više
170.000€ (607 €/m²)