Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Voždovac, Ustanička, Ustanička, 2.0, 62m2, 160000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109446, IV/V, klima. Prodaje se poslovni prostor u TC Kosum, koji moze biti prilagodjen i za stambenu namenu. Nalazi se na cetvrtom... više

160.000€ (2 580 €/m²)

  • 62m²
  • 4/5 spratova

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 16750ari, 2000000 EUR

Dobanovci, Beograd

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2... više

2.000.000€ (119 €/m²)

  • 16750m²

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3245 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

15.000€ (4 €/m²)

  • 3245m²

Na prodaju četvorsoban stan, novogradnja, parking 89, 78m2

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja prostranog četvorosobnog stana površine 89.78m2 u novoj stambenoj zgradi novogradnje iz 2025. godine. Stan se nalazi na... više

166.260€ (1 868 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Plac u Goločelu, kod Kragujevca - površina 5932 m2, poljoprivredno zemljište

Goločelo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Goloćelo, kod Kragujevca, poljoprivredno zemljište, ali postoji mogućnost prenamene i dozvoljena je izgradnja. Blizina... više

9.000€ (1 €/m²)

  • 5932m²

Novi Beograd, Blok 61 - Dušana Vukasovića, 49m2

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 61 – Dušana Vukasovića 2.5, 49m2 (lođa 5m2), 1/4, CG, klima, telefon, interfon, parking U ponudi za prodaju odličan, dvoiposoban... više

185.000€ (3 775 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Jagodina, Đure Jakšića, 48m2 - LOKAL U TC MOST

Centar, Jagodina

Jagodina - Đure Jakšića lokal, 48m2, prizemlje, TA, interfon, video nadzor Na 10m od Doma zdravlja Jagodina, u ponudi је lokal u TC „Most“.... više

118.512€ (2 469 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Kuća 50m2, plus pomoćni objekat 33m2, Ledena stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 50m2, na Ledenoj steni, u manjoj, mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice i Žitopeka.. Kuća se sastoji od suterena i... više

41.200€ (824 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/1 spratova

Lekino brdo, Cankareva, 48m2, 2.0, 3/3, uknj

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom... više

177.000€ (3 687 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Telep, Šaplaninska, 7.0, 330m2, 300000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 38875, 5a, spratna, po+p+pk, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum,... više

300.000€ (909 €/m²)

  • 330m²