Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Kragujevac, naselje Dragobraća - 2100 m2, poljoprivredno zemljište

Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna... više

16.850€ (8 €/m²)

  • 2100m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 140m2, 1250000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Najatraktivnija zgrada unutar projekta BW, elegantni prostori i sofisticirani materijali odaju osećaj ekskluzivnosti. Glavna prednost i odlika... više

1.250.000€ (8 928 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 15/17 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 2.5, 64.56 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.56 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

142.050€ (2 219 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Julino brdo, Petra Lubarde, 2.0, 43m2, 110000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjizen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra... više

110.000€ (2 558 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Plac na Paliluli, 1551 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, 1551 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u višem delu Palilule odakle se pruža lep pogled na grad. Po... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1551m²

Poslovni prostor u Kragujevcu, Veliki park - suteren 25 m2

Veliki Park, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u blizini Velikog parka, u stambeno poslovnoj zgradi. Suteren. Površina je 25 m2. Opremljen, odmah... više

38.500€ (1 540 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Kuća 270m2, 20 ari placa + 1, 18 ha, Mesarci, Vladimirci - 168.000€ (NAMEŠT

Mesarci, Okolina, Vladimirci

Prodaje se prostrana i kompletno nameštena porodična kuća površine 270 m², smeštena u mirnoj i tihoj ulici u Mesarcima, na placu od 20 ari,... više

168.000€ (622 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Čukarica, Rušanj, plac 15, 21 ar ID#1482

Rušanj, Čukarica, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište površine 15.21 ari u Beogradu - Čukarica na samom ulazu u Rušanj, udaljen 50 metara od Ibarske magistrale.... više

77.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Kragujevcu - iznad Šumaričkog jezera, 2400 m2

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac iznad Šumaričkog jezera, sa lepim pogledom na grad i muzej 21.oktobar. Plac je zemljište u građevinskom području, pravougaonog... više

75.000€ (31 €/m²)

  • 2400m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama

Balosave, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama u Gruži. Prodaje se 1 hektar i 63 ara, kao livada četvrte klase, 15 ari šume i 10 ari njiva.... više

11.000€ (0 €/m²)

  • 16233m²

U ponudi plac u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno... više

36.000€ (8 €/m²)

  • 4336m²