Za upit dgkanal in rs pronađeno 8405 oglasa

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

U PONUDI PLAC OD 116,23 ari 72.100 eura

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Novi Sad, Mali Beograd, Stojana Jankovića, 10a, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 84367, uknjizen. Neizgradjeno gradjevinko zemljiste predvidjeno za poslovni objekat P+2+Pk ulica Stojana Jankovica bb , Veliki... više

250.000€ (250 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 65m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji... više

160.000€ (2 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Divčibare - Novi centar, Breza ID#1596

Divčibare, Valjevo, Valjevo

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara... više

100.000€ (2 380 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Prodaja građevinskog zemljišta, Borča, 21 ar

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se ravna, uknjižena parcela površine 21 ar. Nalazi se na uglu dve asfaltirane ulice, uz koje prolaze struja i gradska voda. Parcela... više

160.000€ (76 €/m²)

  • 2100m²

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Senje, Okolina, Ćuprija

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²