Za upit dgkanal in rs pronađeno 8405 oglasa

Zlatibor - Nov dvoiposoban apartman ID#1000518

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

103.670€ (2 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 3/7 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Hala Pionir – 68kvm (ukupne površine 82kvm) ID#24670

Hala Pionir, Palilula, Beograd

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima.... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 4.0, 253m2, 0EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 126977, IV/IV, lift. Prodaje se SAMO U BEOCITY!**PENTHOUSE U JEDNOM NIVOU** - LUX NOVO ODMAH USELJIV 145 m2. BONUS: 2 velike... više

1€ (0 €/m²)

  • 4 soba
  • 253m²
  • 4/4 spratova

Plac u Korićanima od 39,70 ari

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Korićanima od 39,70 ari. Zemljište je po kulturi njiva prve klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja... više

41.000€ (10 €/m²)

  • 3970m²

Čukarica, Ada Ciganlija, SPLAV, 3.0, 160m2, 150000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 111028, 7a, spratna, terasa(2). SPLAV, Odlicna pozicija izmedju golf terena i novog mosta gleda na novo beogradsku stranu. Splav... više

150.000€ (937 €/m²)

  • 160m²

Apartman u Brzeću P=38m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 23 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom... više

54.000€ (1 421 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Kuća na Paliluli, Apelovac, 188m2, plac 3a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat... više

150.000€ (797 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje/2 spratova

Apartman u Brzeću P=50m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 38 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4.sprat

3.0 Bulevar Nemanjića, Dom Zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta... više

169.000€ (1 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • Prizemlje