Za upit dgkanal in rs pronađeno 8406 oglasa

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Akva Park, Jagodina

61.020€ (1 794 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

Akva Park, Jagodina

104.610€ (1 660 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Bulevar oslobođenja, Jove Ilića, 4.0, 138m2, 455400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129199, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. Lux penthouse na prestiznoj... više

455.400€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 138m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 590000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4/4 spratova

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Sombor, Stapar, , 5.0, 180m2, 195000EUR

Sombor

Agencijski ID: 96920, 24a, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca se nalazi u glavnoj ulici... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.82m2 i nalazi se na prizemlju. Po... više

88.960€ (1 933 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poslovni kompleks 1.137 m² Partizanska | Magacin | Kancelarije | Lift | Invest

Salajka, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan poslovni kompleks ukupne površine 1.137 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u Partizanskoj ulici, u blizini raskrsnice... više

2.340.000€ (2 058 €/m²)

  • 1137m²
  • .sprat

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 4.0, 175m2, 400000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi.... više

400.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Građevinski plac 19 ari sa starim objektom 57 m2 + 1 ha poljoprivrednog zemlji

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 19 ari u mestu Zvečka kod Obrenovca, sa starim upisanim objektom (kućom) od 57m2. Uz plac se prodaje... više

37.000€ (649 €/m²)

  • 57m²