Za upit dgkanal in rs pronađeno 8409 oglasa

Zemun, Gornji grad, Prizrenska, Lokal, 288m2, 600000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Veoma svetao i luksuzan poslovni prostor u prelepoj zgradi novije gradnje, na jako lepoj lokaciji u Zemunu, pogodan za sve vrste delatnosti.... više

600.000€ (2 083 €/m²)

  • 288m²

Poljoprivedno zemljište 20 ari, Stubline - 14.000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno poslovni objekat od 885m2 sa 4 lokala

Mlin, Ćuprija

Na prodaju stambeno-poslovni objekat u Ćupriji, ukupne površine 880m², raspoređen na tri etaže, idealan za kombinaciju stanovanja i poslovanja.... više

300.000€ (338 €/m²)

  • 885m²
  • /2 spratova

Direktna prodaja - Vrdnik Residence

Centar, Vrdnik

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima... više

77.900€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 1.0, 37m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130278, III/III. Prodaje se namesten dvosoban stan 37m2 u centru Novog Sada. Nalazi se na samo par minuta od pesacke zone. Uknjizen... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Jajinci, Brdska, 7a, 90000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 119968, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Brdskoj ulici izmedju ulica Vojvode Stepe,Farmaceutski fakultet... više

90.000€ (128 €/m²)

  • 700m²

Poljoprivredno zemljište 1, 38 ha, Ub, Liso Polje – 24 840 €

Ub

Na prodaju poljoprivredno zemljište od 1,38 ha u Liso Polju. Parcela je pravilnog oblika i poseduje asfaltni prilaz sa dve strane, kao i uličnu... više

24.840€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

Plac na Matejevačkom putu 698 m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Matejevačkom putu 698 m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini autoputa, restorana Romansa, do same ulice .Plac je gradsko... više

139.200€ (199 €/m²)

  • 698m²

Kuća 60 m², 10 ari, Obrenovac, Mislođin – 60.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu korisne površine 59,67m2 na građevinskom placu površine 9,78 ari. Kuća je spratnosti Pr+Pk. • Struktura: Prizemlje... više

60.000€ (1 000 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Plac na Gružasnskom jezeru od 5 ari - Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

8.000€ (16 €/m²)

  • 500m²

Naselje Bresnica, Kragujevac - plac, građevinsko zemljište, površine 2776 m2

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

U kragujevačkom naselju Bresnica, na prodaju je plac površine 2776 m2. Plac je graďevinsko zemljište, do njega vodi formirana ulica, tako da... više

82.000€ (29 €/m²)

  • 2776m²