Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Barajevo, Vranić, Bratstva i jedinstva, Kuća, 399m2, 250000 EUR

Vranić, Beograd

Stambeno-poslovna zgrada, na dobroj lokaciji, pored magistrale, na 30 minuta od Beograda. Lux opremljena, ugrađeni najkvalitetniji materijali.... više

250.000€ (626 €/m²)

  • 399m²

Vračar, Slavija, , 1.0, 35m2, 149000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124135, III/VI, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uredan i ocuvan 1.0 stan od 35m2 sa terasom nedaleko od Slavije, prodaje... više

149.000€ (4 257 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 3/6 spratova

Lamela na Strelištu sa garažom

Strelište, Jagodina

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak... više

90.000€ (882 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju dvosoban stan na Adicama, 34m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,... više

76.500€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 34m²
  • .sprat

Plac na Matejevačkom putu 698 m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Matejevačkom putu 698 m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini autoputa, restorana Romansa, do same ulice .Plac je gradsko... više

139.200€ (199 €/m²)

  • 698m²

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru u naselju Ilići, Knićanska strana od 2,39 ara za 10.000 e. Plac je P6. Plac se nalazi na 150 m od obale.... više

10.000€ (41 €/m²)

  • 239m²

Prodaja zemljišta u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 25,70 ari u naselju Jovanovac. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva prve klase. Nalazi se... više

255.000€ (20 €/m²)

  • 12570m²

Stari grad, Dom omladine, Kosovska, 5.0, 156m2, 600000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 114286, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

600.000€ (3 846 €/m²)

  • 5 soba
  • 156m²
  • 8/8 spratova

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

Lokal u centru 23m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Barajevo, Nenadovac - Branislava Jovanovića

Nenadovac, Barajevo, Beograd

Nenadovac se nalazi na oko 30km od centra Beograda. Pripada opštini Barajevo, a od mesta Barajevo je udaljen oko 7km. U prilici smo da Vam... više

96.200€ 0 €/m²)

  • 0m²