Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Prodaja stanova u Pančevu – dvosobni, dvoiposobni | Odlična lokacija

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

123.950€ (2 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Dom omladine, Kosovska, 5.0, 156m2, 600000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 114286, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

600.000€ (3 846 €/m²)

  • 5 soba
  • 156m²
  • 8/8 spratova

EKSKLUZIVNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA NA TOP LOKACIJI, JAGODINA

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetna porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini –u neposrednoj blizini Aqua parka idealna za udoban porodični... više

140.000€ (542 €/m²)

  • 258m²
  • .sprat

Lokal u centru 23m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Zemljište u građevinskom području 21, 56 ari, Barič, Obrenovac - 13.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju je plac nepravilnog oblika površine 21.56 ari, dimenzija 17m u najširem delu i dužine 250m uz Baričku reku. Plac je obrastao šumom,... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000572

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na četvrtom... više

190.830€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 4/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

190.830€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 3/8 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 175000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2... više

175.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

73.566€ (1 886 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

76.016€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

72.556€ (1 909 €/m²)

  • Garsonjera
  • 38m²
  • Prizemlje