Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

U ponudi plac od 6,52 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

23.000€ (35 €/m²)

  • 652m²

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

U ponudi plac od 12,54 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

45.000€ (35 €/m²)

  • 1254m²

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više

158.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Gornji grad, Banatska, 4.0, 94m2, 312000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjizen. Luksuzan cetvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je izuzetno funkcionalan i... više

312.000€ (3 319 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

91.392€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

236.800€ (3 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Centar, Novi Sad

170.103€ (3 780 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Plac u Kragujevcu, naselje Petrovac - površina 2509 m2, zemljište u građevi

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Petrovac, površine 2509 m2 koji je uknjižen na vlasnika 1/1 . Plac je zemljište u građevinskom području,... više

125.000€ (49 €/m²)

  • 2509m²

Prodaje se poslovni prostor 400m2 sa velikom terasom

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju je izuzetno funkcionalan poslovni prostor ukupne površine 400 m², koji pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima.... više

395.000€ (987 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Kuća 118m2, plac 15 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 68.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prelepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole i svega 100 m od autobuske stanice prodaje se porodična kuća površine 118 m², smeštena... više

68.000€ (576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Voždovac, Kumodraž - Prolećna 15 ari

Kumodraž , Voždovac, Beograd

Plac, 15 ari, voda, struja, uknjižen Kumodraž je deo opštine Voždovac koji se prostire dužinom ulice Vojvode Stepe počev od Farmaceutskog fakulteta... više

155.000€ 0 €/m²)

  • 0m²