Za upit Beograd stanova Mirijevo pronađeno 75 oglasa

STAN ZVEZDARA MIRIJEVO 91m2 , 2T , 170000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZVEZDARA, MIRIJEVO, Rableova, UKNJIŽEN, useljiv odmah trosoban stan sa dve terase i dva mokra čvora, stambena zgrada,... više

170.000€ (1 868 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 44m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više

120.000€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Suteren/3 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 62m2 , 107870e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

107.870€ (1 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Visoko prizemlje.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 61m2 , 125000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodajemo poslovni apartman u lux, stambeno-poslovnom objektu, na lepoj lokaciji, nedaleko od Bulevara kralja Aleksandra i smederevskog puta.... više

125.000€ (2 049 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka, 103m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2.0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu,... više

163.359€ (1 586 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 103m²
  • Suteren/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Zvezdara, Mirijevo 3, , 4.0, 103m2, 235000EUR

Mirijevo Iii, Beograd

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom... više

235.000€ (2 281 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe, 0.5, 23m2, 60000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126237, II/IV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

60.000€ (2 608 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Milića od Mačve, 5.0, 190m2, 320000 EUR

Mirijevo, Beograd

Petosoban stan od 190,48 m2 u prizemlju zgrade plus 40 m2 suterenskih ( podrumskim ) prostorija. Stan se sastoji od 2 veće i 2 manje spavaće... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 5 soba
  • 190m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova