Za upit Beograd stan direktno od vlasnika pronađeno 1821 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save, , 7.0, 277m2, 1200000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106419, IV/V, dupleks, uknjizen, novogradnja. Luksuzan, porodican duplex u zgradi novije gradnje, u srcu Beograda, na Vracaru... više

1.200.000€ (4 332 €/m²)

  • 7 soba
  • 277m²
  • 4/5 spratova

Centar, Takovska+dvorište

Takovska, Stari Grad, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo, odličan stan u Takovskoj ulici koji lokacijski pripada opštini Stari grad. Pozicioniran je na prizemlju u izvanrednoj... više

239.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

Savski venac, Centar, Risanska, 2.0, 30m2, 165000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjizen. Salonski stan na odlicnoj lokaciji u cetvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan... više

165.000€ (5 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

LUX RENOVIRAN 2.0 STAN

Juzni Bulevar, Vracar, Beograd

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu.... više

200.000€ (4 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 6.sprat

Stari grad, Dorćol, Cara Uroša, 5.0, 240m2, 999000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123425, I/IV, klima, salonski, uknjizen, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

999.000€ (4 162 €/m²)

  • 5 soba
  • 240m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 60m2, 178740 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

178.740€ (2 979 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Toše Jovanovića , 3.0, 154m2, 271000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni... više

271.000€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina, 45m2

Blok 68, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2.0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan... više

225.000€ (5 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 7/9 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Voždovac, Jove Ilića, , 4.0, 121m2, 425920EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 93003, I/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Spoj savremene arhitekture visokog kvaliteta... više

425.920€ (3 520 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 1/7 spratova

Vračar, Krunski venac - Smiljanićeva 64m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više

285.000€ (4 453 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet, , 1.0, 36m2, 170000EUR

Savski Venac, Beograd

Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne... više

170.000€ (4 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²