Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Sopot, Sopot (mesto), Kneza miloša, 10a, 20000EUR

Sopot (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120929, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo plac,na 1 km od centra u Opstine Sopot.Nepunih 150 metara od asfalta. Do... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Sopot, Mala Ivanča, Proleterska, 5.0, 150m2, 47000EUR

Mala Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjizen, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:... više

47.000€ (313 €/m²)

  • 150m²

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Sopot, Ralja, Živote Jovičića 3, 25a, 43000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 120497, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi malo pre Ralje,mikro lokacija je Grkovo,a pripada katastarskoj opstini Popovic. Oko... više

43.000€ (17 €/m²)

  • 2500m²

Sopot, Drlupa, , 34a, 94725EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119400, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

94.725€ (27 €/m²)

  • 3400m²

Sopot, Ralja, Živote Jovičića, 25a, 35000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119655, 25a, spratna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, parking, dvoriste/basta. Nudimo vam uudaljen od Kragujevackog... više

35.000€ (14 €/m²)

  • 2500m²

Sopot, Kosmaj, Milije Uroševića, 2.0, 37m2, 85000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 120259, 14a, struja, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Ovo je... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 37m²

Sopot, Drlupa, , 21a, 21600EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119398, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

21.600€ (10 €/m²)

  • 2100m²

Voždovac, Jajinci, Brdska, 7a, 90000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 119968, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Brdskoj ulici izmedju ulica Vojvode Stepe,Farmaceutski fakultet... više

90.000€ (128 €/m²)

  • 700m²

Sopot, Ralja, Zmaj Jovina , 40a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119678, struja, uknjizen. Prodaje se 40 ari koji je trenutno deo velike parcele. Obaveze prodavca je da uradi preparcelaciju,kako... više

80.000€ (20 €/m²)

  • 4000m²

Sopot, Drlupa, , 12a, 24000EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119389, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

24.000€ (20 €/m²)

  • 1200m²