Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7503 oglasa

Palilula, Hala Pionir, Miše Vujića, 3.0, 83m2, 237500EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/3 spratova

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor, Pantelej, 87m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se... više

85.000€ (977 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo, Ulofa Palmea, 4.0, 252m2, 480000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126208, spratna, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, garaza, parking, dvoriste/basta, mogucnost prosirenja, deljiv. Kuca tipa... više

480.000€ (1 904 €/m²)

  • 252m²

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Lion - Subotička, 71m2

Lion, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Lion - Subotička 3.0, 71m2, terasa, 1/4, EG/struja, interfon Retko u ponudi! Kompletno renoviran salonski stan u mirnoj, zelenilom... više

280.000€ (3 943 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/4 spratova

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Najlepša kuća sa poslovnim prostorom u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća-najlepša u Surčinu, u Vojvođanskoj ulici, na brdu, sa izlaskom na dve ulice, na placu od 20 ari. Uknjižena, čista i uredna, ograđena ogradom... više

1.500.000€ (7 894 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 205000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Tvoj novi dom u srcu Kragujevca – Erdoglija, 76m²

Erdoglija, Kragujevac

Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova