Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7505 oglasa

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

- crna gora sf 2104

TOPLA, Herceg Novi

Potpuno je renoviran, sve od instalacija, struja voda. Zastakljen balkon, prozori i skura sa komarnikom. Od namjestaja je sve puno drvo. Prodaje... više

224.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 72m²
  • .sprat

Novi Beograd, West 65 - Omladinskih brigada 95m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više

590.000€ (6 210 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 71m2, 195000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122420, PR/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Prodaje se stan na Vozdovcu u ulici Jovana Bijelica.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

367.200€ (2 198 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

412.000€ (2 467 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Zemun, Altina, Ugrinovački put 10. deo, 5.0, 400m2, 410000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvoriste/basta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje:... više

410.000€ (1 025 €/m²)

  • 400m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 88m2, 421000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127909, V/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja. Luksuzna gradnja. Debljina... više

421.000€ (4 784 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

RASKOSAN SALONSKI STAN U NAJUZEM CENTRU SA GARAZOM

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo autentican salonski stan u najuzem centru, koji je veoma pazljivo rekonstruisan, prilagodjen savremenim uslovima... više

900.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 188m²
  • 3.sprat

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Lamartinova, 5.0, 99m2, 295000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113089, II/II, terasa(2), uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, deljiv, stambena zgrada. **NEIMAR, 5.0, TERASA 36m2**Petosoban... više

295.000€ (2 979 €/m²)

  • 5 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova