Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7505 oglasa

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 61m2, 185000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i... više

185.000€ (3 032 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Banatić, Novi Sad

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kuća na Mramorskom brdu, prizemlje i sprat, 104 m2, plac 406 m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju uredna, kvalitetno građena kuća, sertifikovano bez uticaja klizišta, na ravnom i lepom ograđenom placu, sa upotrebnom... više

69.500€ (668 €/m²)

  • 104m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 67m2, 107200EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba... više

107.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 67m²
  • 1/2 spratova

Tivat, Porto Montenegro, , 2.0, 76m2, 650000EUR

Porto Montenegro, Tivat

Agencijski ID: 108986, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. An exclusive one-bedroom, fully furnished apartment on the 4th floor. The apartment... više

650.000€ (8 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Savremena novogradnja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

U ponudi je savremeni stambeni objekat u Kragujevcu, projektovan po visokim standardima kvaliteta gradnje i komfora stanovanja. Posebna pažnja... više

96.350€ (2 050 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

STAN NA PRIZEMLJU!

Selenča, Sombor

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je... više

85.000€ (1 103 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/4 spratova

Industriski kompleks Žitorađa

Žitorađa, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju industriski kompleks u Žitorađi na placu od 1.86 ha. Kompleks se sastoji od 15 objekata koju su infrastrukturno povezani (put, voda,... više

1.700.000€ (182 €/m²)

  • 9300m²
  • Prizemlje