Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

Stan, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature... više

67.000€ (2 233 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • Prizemlje

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

Fenomenalan Penthaus kod Akva parka sa pogledom na ceo grad

Akva Park, Jagodina

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće... više

246.400€ (1 400 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 176m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, kod Vojne bolnice

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, na odlicnoj lokaciji, u blizini Vojne bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije,... više

74.000€ (1 644 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 6/6 spratova

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 359m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka kuća, 359m2 (stambeni deo 129m2 + poslovni deo 230m2), terasa 8m2, PR+I, CG, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

175.000€ (487 €/m²)

  • 359m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, centar - Kralja Petra, 85m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • vp/5 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Vila sa bazenom u srcu Niša – Vaša oaza mira i poslovna prilika na Obiliće

Medijana, Niš

Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više

380.000€ (1 310 €/m²)

  • 290m²
  • 1/2 spratova

Centar - Pivara, poslovni prostor 140 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra... više

400€ (2 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Stan, Apartman, Soko Banja

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako... više

84.000€ (1 312 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU – NOV STAN 106m² NA BUBNjU

Bubanj, Kragujevac

Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca –... više

191.500€ (1 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 1/6 spratova