Kolonija, Jagodina
Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više
125.000€ (625 €/m²)
Pantelej, Niš
Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se... više
118.000€ (2 950 €/m²)
Liman 1, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1101887 -CENA 235 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban sta na Limanu 1. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene... više
235.000€ (2 901 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više
192.000€ (1 979 €/m²)
Stari Košutnjak, Rakovica, Beograd
Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju... više
230.000€ (2 300 €/m²)
Golf naselje, Čukarica, Beograd
MAGNAT 064.5.800.900 - Ekskluzivno prodaje - U ulici Beogradskog bataljona, u kraju poznatom kao Rezidencijalno Diplomatsko naselje, na Opštini... više
2.800.000€ (2 800 €/m²)
Šimanovci, Okolina, Pećinci
Pećinci, Šimanovci - Golubinačka kuća, 359m2 (stambeni deo 129m2 + poslovni deo 230m2), terasa 8m2, PR+I, CG, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više
175.000€ (487 €/m²)
Trošarina, Medijana, Niš
Na prodaju renoviran stan 57m2, na IV spratu kvalitetne starije zgrade na Delijskom Visu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene... više
105.000€ (1 842 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
U ponudi je prodaja modernog četvorosobnog stana površine 98m2 u novijoj zgradi u Petrovaradinu, smeštenog na mirnoj i uzvišenoj lokaciji u... više
219.912€ (2 244 €/m²)
Medijana, Niš
Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više
123.800€ (2 098 €/m²)
Medijana, Niš
Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više
132.250€ (2 099 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više
164.000€ (4 555 €/m²)