Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 118796, I/, klima, telefon, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više
117.000€ (2 489 €/m²)
Soko banja, Soko Banja, Sokobanja
Na prodaju kuća u selu Resnik, na 3 km od centra Soko Banje. U blizini su škola i igralište. Asfaltiran put do kuće.... više
120.000€ (1 000 €/m²)
Crveni pevac, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija... više
180.249€ (2 253 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan... više
100.800€ (1 800 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više
88.800€ (2 018 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više
164.000€ (4 555 €/m²)
Blok 63, Novi Beograd, Beograd
Na prodaju uknjižen stan površine 58 m² + terasa 8 m², na Novom Beogradu, Blok 63, ulica Gandijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj... više
207.000€ (3 136 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 120770, II/, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica.... više
155.000€ (2 246 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više
86.240€ (1 760 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više
765.000€ (3 415 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više
710.000€ (3 100 €/m²)
Merošina
Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više
1.000.000€ (625 €/m²)