Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7488 oglasa

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 4.0, 132m2, 450000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118583, VI/, stambena zgrada. Prodaje se stan, 132m2, na Detelinari. Lift iz garaze u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija... više

450.000€ (3 409 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 5.0, 145m2, 260000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 98546, V/V, dupleks, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan u dva nivoa, 5. sprat 100 metara kvadratnih, a u... više

260.000€ (1 793 €/m²)

  • 5 soba
  • 145m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 60m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket.... više

174.000€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 46m2, 133400EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130785, PR/III, lift, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 3,0-ban stan ODLICAN SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan,... više

133.400€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Kuća, Brzi Brod 323 m2, Devizno naselje

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više

250.000€ (773 €/m²)

  • 323m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Sajam, , 4.0, 121m2, 310054EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA... više

310.054€ (2 562 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 232m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

769.990€ (3 318 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 232m²
  • 5/5 spratova

Barajevo, centar, kuća i plac, 30 parking mesta, hitno ID#1460

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²
  • 2.sprat

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa, 215m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum,... više

697.000€ (3 241 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/2 spratova

Top ponuda, prvoklasna novogradnja, duplex, 179,5m2, treći sprat, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,..... više

332.800€ (1 859 €/m²)

  • 4 soba
  • 179m²
  • 3/4 spratova

Stan u Kragujevcu, naselje gornja Erdoglija - površina 51м2 plus terasa

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift,... više

90.000€ (1 764 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova