Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

ŽIVOT IZ BAJKE I INVESTICIJA IZ SNOVA – SVE U JEDNOM!

Đurđevo brdo, Jagodina

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost.... više

385.000€ (1 750 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Prostran poslovni prostor od 230m² sa magacinom i parking mestima – Idealna

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju prostran poslovni prostor površine 230m² koji pruža idealne uslove za raznovrsne delatnosti. Ovaj lokal odlikuje se modernim i funkcionalnim... više

161.000€ (700 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća, Čalije, 79m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim... više

230.000€ (2 911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Plac na Đurđevom brdu, Ćelijan

Đurđevo brdo, Jagodina

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim... više

40.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

26.828€ (1 277 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

111.840€ (1 511 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Centar, Jagodina

34.092€ (1 262 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

21.340€ (1 255 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.626€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat