Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Prodaja garsonjere Novi Sad – Telep, 29m2, terasa sa ostavom, gasno grejanje,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš.... više

84.460€ (2 912 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/3 spratova

Dve kuće u Kragujevcu, pomoćni objekat, naselje Aerodrom plac 1054 m2

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije... više

127.000€ (2 081 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Na prodaju luksuzan stan 52m² – 2 spavaće sobe, terasa, kompletno opremljen

Palilula, Niš

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje... više

123.500€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/3 spratova

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Đurđevu kod Rače - ukupna površina 3

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Đurđevu, kod Rače, ukupne površine 31582m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno... više

7.000€ (0 €/m²)

  • 31582m²

Rotkvarija, Novi Sad

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Garsonjera Adice 24 m², terasa, parking – kupac

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više

42.230€ (1 759 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u Merošini, 315 m2, na placu od 5.227 m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u Merošini, pored puta, prizemlje, sprat i potkrovlje plus pomoćni objekat, ukupne... više

270.000€ (857 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat