Pronađeno 10005 oglasa

Obrenovac, Konatice, , 10a, 9900EUR

Konatice, Beograd

Agencijski ID: 29101, struja, uknjizen, njiva. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

9.900€ (9 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Adice, , 1.0, 26m2, 61000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 124647, PR/, novogradnja, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

61.000€ (2 346 €/m²)

  • 1 soba
  • 26m²

Stari grad, Centar, Kraljevića Marka, 2.5, 54m2, 300000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zastitom drzave. Gradnja... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovića, 2.0, 57m2, 110500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvoristem u prizemlju. Promenjene sve instalacije,... više

110.500€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Novi Sad, Detelinara, Tarasa Ševčenka, 2.0, 68m2, 238000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 128738, II/, lift, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

238.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Tivat, Centar, , 2.0, 68m2, 272560EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72025, III/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

272.560€ (4 008 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, 2.0, 51m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126007, PR/VI, lift, terasa, uknjizen. Lep, nov stan, bez ulaganja u zgradi iz 2019. Uknjizen na 38+terasa cca 13m. Terasa, lepog... više

120.000€ (2 352 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Čukarica, Sremčica, Ilije Vukićević , 12a, 25000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 122175, uknjizen, deljiv, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

25.000€ (20 €/m²)

  • 1200m²

Novi Sad, Adice, , 5.0, 209m2, 250000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 104546, spratna, 1, klima, telefon, terasa, garaza, parking, tavan. Sredjena porodicna kuca sa lepim dvoristem. Vise informacija... više

250.000€ (1 196 €/m²)

  • 209m²

Voždovac, Ripanj, Drenjak, 177a, 91000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 65973, uknjizen. Plac se nalazi u Staroj Lipovici,Drenjak. Plac je u gradjevinskoj zoni. Oko 150 metara od asfaltnog puta ,isto... više

91.000€ (5 €/m²)

  • 17700m²

Zemun, Batajnica, Majora Zorana Radosavljevića, 2.0, 40m2, 86000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127292, I/IV, lift, terasa, novogradnja. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini svih sadrzaja neophodnih za normalan zivot.... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Kralja Petra , 1.0, 24m2, 82500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam,... više

82.500€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/4 spratova