Višnjička Banja, Beograd
Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više
175.000€ (2 916 €/m²)
Višnjica, Beograd
Agencijski ID: 121637, 14a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost... više
190.000€ (135 €/m²)
Kej, Novi Sad
Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više
89.900€ (4 731 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više
408.000€ (5 100 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više
55.000€ (5 500 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 129919, 16a, prizemna, terasa, uknjizen. Na prodaju odlicna porodicna kuca od 139m2 na Popovici nedaleko od Mosine Vile. Kuca... više
400.000€ (2 877 €/m²)
Centar, Irig
Agencijski ID: 103653, uknjizen, plac. Lokacija u blizini od novog puta i tunela, ali dovoljno odaljeno za miran zivot. Po informaciji o lokaciji... više
350.000€ (19 €/m²)
Centar, Tivat
Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više
224.100€ (4 001 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom... više
185.000€ (2 126 €/m²)
Hala Pionir, Beograd
Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više
237.500€ (2 861 €/m²)
Centar, Novi Vinodolski
Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više
19.000€ (271 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom... više
135.000€ (4 821 €/m²)