Pronađeno 10009 oglasa

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Novi Sad, Adice, , 1.5, 41m2, 88000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129529, II/II, terasa, uknjizen, u izgradnji, parking. Prodaja - ADICE - stan 41m2 dvosoban. Useljenje decembar ove godine. Moderna... više

88.000€ (2 146 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 2.0, 45m2, 92000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

92.000€ (2 044 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 4.5, 142m2, 352000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7/7 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Despotovačka, 28a, 280000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 29248, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi u izgradjenom naselju. U blizini se planira uvodjenje autobuske... više

280.000€ (100 €/m²)

  • 2800m²

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 750000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110025, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo... više

750.000€ (4 054 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²

Savski venac, Dedinje, Zvečanska, 2.0, 40m2, 135000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 50547, PR/, uknjizen, renoviran, garaza, parking. Obezbedjen poslovni prostor na idealnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona.... više

135.000€ (3 375 €/m²)

  • 40m²

Novi Sad, Novo Naselje, Stevana Hristića, 4.0, 89m2, 234960EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131101, V/VI, lift, terasa, parking. *NOVO NASELJE*NOVI LUX* Povrat PDV. Moze kredit 20% ucesce. LIFT, 3 spavace sobe, veliki... više

234.960€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 2.5, 55m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trecem od cetiri... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 60m2, 175000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više

175.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 6.0, 273m2, 462000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 98765, IV/IV, video nadzor, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking. Prostor se prodaje... više

462.000€ (1 692 €/m²)

  • 273m²
  • 4/4 spratova

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banovac, 2.0, 85m2, 57000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan,... više

57.000€ (670 €/m²)

  • 85m²