Pronađeno 10005 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1000618

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole,... više

113.300€ (3 540 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

Poslovni prostor, 50m2, centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u tc Kalča. Lokal je površine 50m2. Nalazi se na prvom spratu,ima prirodno svetlo i sopstveni mokri čvor.Orijentisan... više

73.000€ (1 460 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Mladenovac, 60a

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac plac, 60 ari Prodaje se plac na odličnoj lokaciji. Idealan za investitorske poslove. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent:... više

750.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 98400€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 98.400 eur + PDV + 3 % provizije... Prizemlje okrenuto prema mirnom dvorištu...... više

98.400€ (2 589 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju četvorosoban stan – luksuzna novogradnja, Crveni pevac (blizina F

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

195.800€ (2 225 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102220 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan u prizemlju, Vrnjačka Banja, Raj

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata i ima površinu... više

117.368€ (2 173 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan 40 m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljiste

Dankovo, Paraćin

Na prodaju dve parcele jedna 54,57ari i druga 45,15ari koje su spojene jedna do druge Prohodan makadamski put do samih njiva više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Velika, prelepa kuća za višečlanu porodicu

Pivara, Jagodina

Prelepa kuća sa upotrebnom dozvolom u blizini Akva parka,na mirnom mestu.Ima dva prilaza,sa prednje i dvorišne strane.Dvorište uređeno,ima i... više

250.000€ (657 €/m²)

  • 380m²
  • /3 spratova