Pronađeno 10030 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

126.038€ (2 291 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 13/15 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 55m2 ID#1637

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri... više

99.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102510. cena 95.000eu +3% agencijske provizije. Odlična komplet opremljena garsonjera koja se nalazi u neposrednoj... više

95.000€ (3 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 175m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića poslovni prostor, 175m2, PR/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi savremeni stambeno-poslovni... više

470.750€ (2 690 €/m²)

  • 175m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Zvezdara, Bulbulder, Braće Ribnikar, Kuća, 140m2, 248000 EUR

Bulbulder, Beograd

Porodična kuća na Zvezdari, na placu od 1 ara, na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju u blizini ul. Dimitrija Tucovića sa jedne strane i ul.... više

248.000€ (1 771 €/m²)

  • 140m²

PRODAJA LOKALA NOVI SAD CENTAR – PARIŠKI MAGAZIN 25m2, ODLIČNA LOKACIJA ZA

Centar, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više

50.470€ (2 018 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Plac za izgradnju kuće

Kupusara, Jagodina

Potreban Vam je plac za izgradnju kuće ili vikendice, baš takav smo dobili. Plac se nalazi u naselju Kupusara u blizini Maxija na Sarinoj međi.... više

29.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

119.192€ (2 292 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se LUX dvosoban stan na Adicama sa parkingom u dvorištu - 42

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više

122.400€ (2 914 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova