Pronađeno 10014 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 53m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

81.620€ (1 540 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 132000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred... više

132.000€ (1 590 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Trosoban stan na prvom spratu u Moravskom stilu u centru Jagodine

Centar, Jagodina

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu... više

100.000€ (1 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Zlatibor, okolina - Šipovik, 626m2

Okolina, Zlatibor

Zlatibor, okolina - Šipovik motel, 626m2, 15 smeštajnih jedinica, PR+I+Pk, EG, telefon, interfon, podrum, parking, voda, struja, kanalizacija... više

650.000€ (1 038 €/m²)

  • 626m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Odličan lokal u novijoj zgradi u blizini bolnice. više

18.500€ (1 088 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Moderan dvoiposoban stan u novogradnji, 59 m2, III sprat – Ub - 98.900€

Centar, Ub

Ako tražite dom koji odiše toplinom i kvalitetom, ovaj stan je pravi izbor za vas. Na trećem spratu nove, moderne zgrade sa liftom, nalazi se... više

98.900€ (1 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3.sprat

Stambeno-poslovna zgrada u samom centru Jovca

Jovac, Okolina, Ćuprija

U samom centru sela Jovac, tik uz vinariju, poštu, ambulantu, osnovnu školu, vrtić, apoteku i na samo kilometar od etno sela Janković, nalazi... više

93.000€ (756 €/m²)

  • 123m²
  • 1/1 spratova

Kuća u Vučju, 64m2

Vučje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više

29.000€ (453 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 80m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

123.200€ (1 540 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • Prizemlje