Za upit 4326 Centar pronađeno 3565 oglasa

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Prodaje se garsonjera u Temerinu, 26m2

Centar, Temerin

Prodaja stanova Temerin – na prodaju renovirana garsonjera površine 25 m², smeštena u samom centru Temerina, na izuzetno traženoj i praktičnoj... više

81.600€ (3 138 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Planina, Centar, -, 3.0, 59m2, 129800 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

129.800€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

Stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, centar, površina 74 m2, dva ulaza,

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine... više

120.000€ (1 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

Inđija, Centar - Kralja Petra I 72m2

Centar, Inđija

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih... više

130.000€ (1 805 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Plac, Novo Selo 16.19 ari

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 16.19 ari u Novom selu na 6,5 km od centra grada. Nalazi se u blizini veoma prometnog,lokalnog puta Niš i Prokuplje.... više

66.700€ (4 168 €/m²)

  • 16m²

Jednoiposoban stan u centru Vrnjačke Banje, 37 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je funkcionalan i lepo uređen stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini opštine... više

82.000€ (2 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lokal pogodan za uslužne delatnosti

Centar, Jagodina

*idealan za trgovinu ili druge uslužne delatnosti *može biti kancelarijski prostor više

81.000€ (1 800 €/m²)

  • 45m²
  • .sprat

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

ČETVOROSOBAN STAN - ŠIRI CENTAR!

Centar, Sombor

ČETVOROSOBAN STAN! U širem centru grada, uknjižene stambene površine 128m2. Veoma prostrane sobe, kuhinja sa trpezarijom i špajzom, predsoblje... više

118.700€ (927 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 2.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 105000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100948. CENA stana 105 000e + 3% agencijske provizije. Kompletno opremljena garsonjera, sa korišćenjem parking prostor. Odlična... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/5 spratova